626P20002G2T
Description
XTAL OSC XO 200MHZ 2.5V LVPECL
DataSheet
626P20002G2T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:200 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±100ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):70mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)