
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-615P |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 14.7456 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 45mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SOJ, 5.08mm pitch |
| Size / Dimension: | 0.551" L x 0.341" W (14.00mm x 8.65mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.185" (4.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of SG-615P 14.7456MB: ROHS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
OSC XO 16MHZ 3.3V HCMOS
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
CRYSTAL 16.2570MHZ 18PF TH
XTAL OSC XO 14.7456MHZ CMOS TTL
FIXED IND 22MH 138MA 2.83 OHM TH
1150 TB PCB CONNECTOR