
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 153.6 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±160ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-4E9-33NH153.600000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 37.40MHZ 1.8V SMD
MEMS OSC XO 65.0000MHZ LVCMOS LV
CRYSTAL 20.0000MHZ 13PF SMD
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
FIXED IND 56NH 210MA 750 MOHM
DC DC CONVERTER 5V 2W