
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASDMP, Pure Silicon™ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 16.384 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.6V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 35mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ASDMPC-16.384MHZ-LR-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
CAP CER 820PF 200V X7R 1808
CAP CER 0.018UF 1KV X7R 2220
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
SIGN ID/RATINGS 11.5"X11.5"