
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CA25 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 10 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±150ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CA25C1007HLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVDS SMD
CRYSTAL 54.0000MHZ 10PF SMD
XTAL OSC XO 156.2539MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 10.0MHZ 3.3V SMD
DC DC CONVERTER 20V -5V 6W