
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si550 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 10 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±150ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 130mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 550AC10M0000DGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC TCXO 12.0000MHZ LVCMOS
CAP CER 0.22UF 25V Z5U 1206
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
CONN HDR 12POS 0.25 GOLD PCB
1.00 - 2.00 GHZ ISOLATOR