SIT8918BE-13-33E-4.915200D
Description
MEMS OSC XO 4.9152MHZ LVCM LVTTL
DataSheet
SIT8918BE-13-33E-4.915200D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:4.9152 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)