SIT3372AC-1E3-33NX30.720000Y
Description
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-33NX30.720000Y PDF
Type:VCXO
Frequency:30.72 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±345ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AI-4E1-30E106.250000Y
SiT9365AI-4E1-30E106.250000Y
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCSL
SiT3373AI-4E2-30NG222.527472Y
SiT3373AI-4E2-30NG222.527472Y
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
SIT1602BC-32-28E-33.300000T
SIT1602BC-32-28E-33.300000T
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS
SiT3372AI-2E9-28NU161.132810Y
SiT3372AI-2E9-28NU161.132810Y
XTAL OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
SIT3372AC-1E3-33NX30.720000Y
SIT3372AC-1E3-33NX30.720000Y