SIT3372AC-1B9-30NC74.250000Y
Description
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1B9-30NC74.250000Y PDF
Type:VCXO
Frequency:74.25 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±35ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)