626L5006CMT
Description
XTAL OSC XO 50MHZ 1.8V LVDS
DataSheet
626L5006CMT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):20mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2B2-30NX184.320000Y
SiT3372AI-2B2-30NX184.320000Y
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
SiT3373AC-4E2-30NX500.000000X
SiT3373AC-4E2-30NX500.000000X
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL