SIT3372AC-1E3-28NH148.350000Y
Description
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-28NH148.350000Y PDF
Type:VCXO
Frequency:148.35 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±145ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4E9-30NX148.350000Y
SiT3372AI-4E9-30NX148.350000Y
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL