
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXO22C |
| Package: | Tape & Reel (TR)BulkBulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 75°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXO22C3B381-24.000M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 5.3125MHZ CMOS SMD
XTAL OSC TCXO 16.3680MHZ
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
TERM BLOCK RCPT 14POS 5.08MM
TERM BLK 13P SIDE ENTRY 5MM PCB