XLL525200.000000I
Manufacturer
Renesas Electronics America
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
XLL525200.000000I PDF
Type Description
Series:XPRESSO™ FXO-LC52
Package:Strip
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:200 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):34mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-4B2-33NB345.600000T
SiT3373AC-4B2-33NB345.600000T
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
SiT5155AI-FK-25VT-16.368000X
SiT5155AI-FK-25VT-16.368000X
XTAL OSC VCTCXO 16.3680MHZ
SiT3373AI-4B3-30NE222.750000X
SiT3373AI-4B3-30NE222.750000X
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL