
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASCSM, Pure Silicon™ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 32.768 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.7V ~ 3.6V |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 6.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-UFBGA, CSPBGA |
| Size / Dimension: | 0.070" L x 0.049" W (1.79mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.027" (0.69mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ASCSM-32.768MHZ-LY-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 12.5000MHZ CMOS SMD
OSC XO 945MHZ 2.5V LVDS
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 120.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 1.29686GHZ LVPECL
DTS21H19-30ZN