
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASCO |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12.5 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±40ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 3.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ASCO1-12.500MHZ-LB-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 368.6400MHZ LVPECL
ASTMUPCFL-33-212.500MHZ-EY-E-T3
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
OSC XO 580MHZ 2.5V CML
XTAL OSC XO 12.5000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 125MHZ 2.5V LVDS
XTAL OSC VCXO 106.2500MHZ LVDS
CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP