SVC75C3D07D2-122.880M
Description
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
DataSheet
SVC75C3D07D2-122.880M PDF
Type:VCXO
Frequency:122.88 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):±50ppm
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):25mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.067" (1.70mm)