
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASTMHT |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 14.7456 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ASTMHTE-14.7456MHZ-ZC-E-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 575MHZ 1.8V CML
XTAL OSC XO 360.0000MHZ LVPECL
OSC XO 650MHZ 3.3V LVPECL
TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS
CONN RCPT MALE 2POS GOLD CRIMP