AOCJY3-12.800MHZ-SW
Description
XTAL OSC VCOCXO 12.8000MHZ SNWV
DataSheet
AOCJY3-12.800MHZ-SW PDF
Type Description
Series:AOCJY3
Type:VCOCXO
Frequency:12.8 MHz
Function:-
Output:Sine Wave
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±5ppb
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 50°C
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Size / Dimension:1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Height - Seated (Max):0.512" (13.00mm)