
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AOCJY3 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCOCXO |
| Frequency: | 13 MHz |
| Function: | - |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 75°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads |
| Size / Dimension: | 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of AOCJY3-13.000MHZ-F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 150MHZ 2.5V CML
OSC XO 450MHZ 1.8V HCSL
OSC XO 122.88MHZ 2.5V LVDS
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCOCXO 13.0000MHZ CMOS
FIXED IND 82UH 88MA 7.3 OHM SMD
SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC