501JAA25M0000CAGR
Description
OSC CMEMS 25.0000MHZ LVCMOS
DataSheet
501JAA25M0000CAGR PDF
Type Description
Series:Si501
Package:Tape & Reel (TR)
Type:CMEMS®
Frequency:25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.9mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)