DSC1122NE1-150.0000
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
DataSheet
DSC1122NE1-150.0000 PDF
Type Description
Series:DSC1122
Package:Tube
Type:XO (Standard)
Frequency:150 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.6V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):58mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)