DSC1123BI2-034.0000T
Description
MEMS OSC XO 34.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
DSC1123BI2-034.0000T PDF
Type Description
Series:DSC1123
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:34 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):32mA
Ratings:AEC-Q100
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)