ASFLM1-32.000MHZ-C
Description
MEMS OSC XO 32.0000MHZ LVCMOS
DataSheet
ASFLM1-32.000MHZ-C PDF
Type Description
Series:ASFLM, Pure Silicon™
Package:Tube
Type:XO (Standard)
Frequency:32 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):15mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)