ASTMHTFL-24.576MHZ-AC-E-T
Description
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS
DataSheet
ASTMHTFL-24.576MHZ-AC-E-T PDF
Type Description
Series:ASTMHT
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:24.576 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)