CMX309FLC4.9152M-UT
Description
XTAL OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL
DataSheet
CMX309FLC4.9152M-UT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:4.9152 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS, TTL
Voltage - Supply:5V
Frequency Stability:±100ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):23mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SOJ, 5.08mm pitch
Size / Dimension:0.547" L x 0.341" W (13.90mm x 8.65mm)
Height - Seated (Max):0.185" (4.70mm)