ASTMUPCFL-33-3.6864MHZ-EJ-E-T
Description
MEMS OSC XO 3.6864MHZ LVCMOS SMD
DataSheet
ASTMUPCFL-33-3.6864MHZ-EJ-E-T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:3.6864 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)