ASTMUPCE-33-12.000MHZ-EJ-E-T3
Description
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
DataSheet
ASTMUPCE-33-12.000MHZ-EJ-E-T3 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:12 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)