SVC53C3B38D2-125.000M
Description
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ CMOS
DataSheet
SVC53C3B38D2-125.000M PDF
Type:VCXO
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):±50ppm
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):25mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)