334P2500B3C2T
Description
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
DataSheet
334P2500B3C2T PDF
Type Description
Series:334P/L
Type:VCXO
Frequency:250 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±50ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):88mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)