CPPC7-A7BR-200.0TS
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMD
DataSheet
CPPC7-A7BR-200.0TS PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:200 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):45mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.075" (1.90mm)