
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si571 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 80 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.97V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±130ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 130mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 571AJC000144DGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 128.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
CONN RCPT MALE 11POS CRIMP
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
KPT 11C 11#16 PIN PLUG