
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si500D |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 4 MHz |
| Function: | - |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 36mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of 500DFAF4M00000ACF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 4.0MHZ 3.3V SMD
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 156.26953MHZ 3.3V LV
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 4.0000MHZ CMOS SMD
CONN S.FL RF COAX RCPT SMD