
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 634P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 106.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 65mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 634V10624I3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 60.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 14.31818MHZ 2.5V SMD
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
LED COB CXA3590 COOL WHT SQUARE
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD