
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX7 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 114.285 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 70mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AX7DAF1-114.2850 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 161.1320MHZ CML SMD
XTAL OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS
CAP CER 220PF 1KV X7R 2220
IC REG BUCK ADJUSTABLE 4A 8SOIC
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVDS SMD
CABLE FIBER OPTIC