
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si571 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 10 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | CML |
| Voltage - Supply: | 2.97V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±30ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 117mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 571DBB000112DG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 62.1600MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 240.0000KHZ LVPECL
CAP CER 1500PF 200V X7R 1206
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
TOOL HAND CRIMPER 34230 SIDE