
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XL |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 33.333 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of XLH525033.333000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 19.9820MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
FIXED IND 8.2UH 950MA 171 MOHM
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD
CONN PLUG HSNG MALE 99POS INLINE
PCB DUAL ROW HEADER 19P 381MM VE