
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si531 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 218.75 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±7ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 98mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 531FC218M750DGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 15.6250MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 185.0000KHZ LVPECL
TVS DIODE 24V 43V SOD323
CONN RCPT MALE 4POS GOLD SCREW
FIXED IND 150UH 650MA 450 MOHM
XTAL OSC XO 218.7500MHZ LVDS SMD