
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 654P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 45 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 65mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 654V4504C3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSCILLATOR
CONN RCPT FMALE 12POS CRIMP
XTAL OSC XO 45.0000MHZ LVDS SMD
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP