356P2000B5C2T
Description
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
DataSheet
356P2000B5C2T PDF
Type Description
Series:356P/L
Type:VCXO
Frequency:200 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):±50ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):88mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.073" (1.85mm)