
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX7 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 670.8386 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CML |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 68mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AX7MCF1-670.8386 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
-40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 1
XTAL OSC VCXO 8.1920MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVDS
TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
XTAL OSC XO 670.8386MHZ CML SMD
CONN PLUG FMALE 14P SILVER CRIMP
EVAL BOARD FOR XRD8785