358L1485B4I2T
Description
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
DataSheet
358L1485B4I2T PDF
Type Description
Series:358P/L
Type:VCXO
Frequency:148.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):±50ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):65mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)