
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 353 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 1.544 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 353NB5C015T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CLOCK SAW OSCILLATOR SEAM7050 T&
XTAL OSC XO 180.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 155.5200MHZ CML SMD
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM
CAP CER 1800PF 100V BP 1812
XTAL OSC VCXO 1.5440MHZ HCMOS
CONN PLUG FMALE 46POS CRIMP