
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Ultra™ Si549 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 71.135 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Frequency Stability: | ±7ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 127mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 549GCDC002122ABG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 148.351648MHZ LVPE
XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 614.4000MHZ CML SMD
XO I2C ANY FREQ 0.2-1500MHZ
GW JCLMS1.EC-GTHP-5H6I-L1N2-65-R18-XX
LED DURIS E3 WHITE 2SMD