
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 358P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 106.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 65mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 358L1062B4I2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 912.7125MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 1.0460GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
XTAL OSC VCXO 106.2500MHZ LVDS
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
OA560224V 2NO/4NC AGNI10+5UMAU I