
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si511 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 43mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 511EBB125M000AAGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 106.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 90.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 19.4400MHZ HCMOS TTL
FIXED IND 2.2NH 600MA 80MOHM SMD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
TERM BLK 20P TOP ENT 5.08MM PCB
CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP