
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX7 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 987.6543 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 94mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AX7PBF1-987.6543 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 400.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 62.5000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 987.6543MHZ LVPECL
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
36V DUAL PHASE COT BUCK CTLR