
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 353 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 38.88 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 353TB3I388T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 233.2500MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 150.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 87.351542MHZ LVPECL
PTC RESET FUSE 6V 2A 1206
XTAL OSC VCXO 38.8800MHZ HCMOS
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.62MM
CONTACT PIN SZ 12 CRIMP GOLD