
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TW |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCTCXO |
| Frequency: | 19.2 MHz |
| Function: | - |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±200ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 8mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.065" (1.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of TWEARLJANF-19.200000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 83.3300MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 1.1200GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC VCXO 19.4400MHZ CMOS
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ CMOS
TERM BLK 13P SIDE ENT 3.81MM PCB
RF TRANS NPN 12V 8GHZ 86 PLASTIC