
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FIPO™ CPP |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 14.7456 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 45mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 300 |
Current price of CPPC7-B6-14.7456TS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 620.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 125.00375MHZ HCMOS
SFERNICE FIXED RESISTORS
TVS DIODE 54V 87.1V P600
CRYSTAL 37.4000MHZ 6PF SMD
XTAL OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD