
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 654P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 74.1758 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 65mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 654V74A3I2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
XTAL OSC XO 108.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 320.0000MHZ LVDS SMD
CAP CER 0805 1.8NF 16V ULTRA STA
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
XTAL OSC XO 74.1758MHZ LVDS SMD
CIRCULAR